okey oyna okeydebiz

Kategori: Galeriler
okey oyna

Okey Oyna
Okeycan.com ve okeydebiz.com la okey Oyna Denilince akla gelen en
popüler sitelerden birisinde Canli olarak okey oynayabilirsiniz. Sitemizde Üye olmadan Okey Oynarken Yeni arkadaslar edinebilir yada arkadaslarinizla keyifli dakikalar gecirebilirsiniz.Genel Salonlar Gibi Sitemizdede Hemen Okeyoynamaya baslamak için sitemize Giriş yapabilirsiniz.
Okey
Okey bu kelime geçmişte kahvehaneler de oynanan bir taş oyununu çağrıştırırken, günümüzde internet üzerinden en çok oynanan oyunu çağrıştırmaktadır. Türkiye genelinde bu oyunun oynandığı sitelere şöyle bir göz atacak olursanız, 24 saat kesintisiz olarak bu oyunun oynandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Dahası bu oyunu oynayan kişiler için okeye4 sıkıntısı da yaşanmaz. Çünkü masalarda ki tam doluluk seviyesi, oyuncu arama gereksinimini ortadan tamamen kaldırır.
Bu oyuna girebilmek için önce bir tercih yapmalısınız. Misafir olarak mı? Yani üyeliksiz olarak oyuna dahil olmak. Ya da kayıtlı bir nick alarak, sürekli olarak üyelikli olarak mı, oyuna katılacağınıza karar vermelisiniz. Sürekli olarak kayıtlı üyelikle oyuna dahil olmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların en önemlisi kademeli olarak yükselen oyunlara dahil olmaktır.
Ustalar okey, bu oyunu oynayanların en güçlü rakiplerle karşılaştığı bir kademedir. Bu oyunda bende ustayım diyip, oyuna dahil olabilmeniz için öncelikle kayıtlı bir nicke sahip olmanız gerekmektedir. Bu oyunda ki rakipleriniz çok güçlü olacağı için, çok çekişmeli müsabakalar sizi bekliyor olacaktır. İnsanların internet üzerinde, reel de ki kadar keyifli bir oyuna dahil olduğu en önemli yer ustaların olduğu oyunlardır. Sizlerde bu oyunlara rahatlıkla katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir oyun sitesine üye olmak ve kademeli olarak ilerleyerek, en sonunda da ustalar mertebesine ulaşıp, güçlü rakiplerle oyuna tabi olmaktır.

Be Sociable, Share!

 
 

KATEGORiLER

 

Tasarım : OKeycan © 2013  – ÜcreTsiz OKey Oyna - BeDava OKey Oyunu Oyna salonlarımıza Buyrun. Web ÜzerinDen Java DesTeKLi CanLı OKey Oyna SiTesi...!!!

SiTeDe Yer ALan Tüm içeriKLer ve GörseLLer SiTeye AiTTir. izinsiz KuLLanıLamaz...!!!

WeB Tasarım ve DüzenLeme: gurbetci (SKype: okeydebiz) - ( MsN: okeydebiz@hotmail.fr)