Okey Salonuna Neden Giremiyorum ?

Kategori: Galeriler
okey oyna

Salona girememenizin 4 temel sebebi vardır

Kullanıcı user’lar tarafından aldığımız sık sorulardan birisi salona neden giremiyorum sorusunu yanıtlayacaz umarım bu yazı siz değerli kullanıcılarımıza faydalı olur.

  1. Bilgisayarınızda java programı yüklü değildir eger java programı yüklü değilse buraya tıklayın javanızı indirin java kurulunumundan sonra tekrar girmeye çalışın.
  2. Google Chrome dan girdiğiniz için salona giremiyorsunuzdur bunun içinse diğer tarayıcılarınız olan internet Explorer, opera yı kullanarak okey salonlarımıza rahatlıkla girebilirsiniz.
  3. Girmiş olduğunuz kanalda yasaklı yada yanlışlıkla yasaklanmış olabilirsiniz bunun içinse iletişim kısmından bize ulaşarak yada bu yazının altına yorum yazrak bize ulaşabilirsiniz incelendikten sonra sorununuz çözülmüş olacaktır
  4. Sizinle hiç alakası olmayıp tamamen bizim sunucumuz ile alakalı bir sorundan dolaya salona giremiyor olabilirsiniz bunun içinse sunucunun açılmasını beklemeniz gerekmektedir

Diğer türlü salona girememeniz için hiç bir sebep yoktur.

Be Sociable, Share!

 
 

KATEGORiLER

 

Tasarım : OKeycan © 2013  – ÜcreTsiz OKey Oyna - BeDava OKey Oyunu Oyna salonlarımıza Buyrun. Web ÜzerinDen Java DesTeKLi CanLı OKey Oyna SiTesi...!!!

SiTeDe Yer ALan Tüm içeriKLer ve GörseLLer SiTeye AiTTir. izinsiz KuLLanıLamaz...!!!

WeB Tasarım ve DüzenLeme: gurbetci (SKype: okeydebiz) - ( MsN: okeydebiz@hotmail.fr)